Završen natječaj Fun facts about EURODESK countries in your local community! 

Eurodesk i IKS pokrenuli su dana 24. ožujka online natječaj „Fun facts about EURODESK countries in your local community!“ – došlo je vrijeme za objavu pobjednika

U sklopu provedene aktivnosti vezane uz Eurodesk, Udruga IKS pokrenula je natječaj čiji je cilj bio istražiti vezu između zemalja koje čine Eurodesk mrežu te lokalnih zajednica u Hrvatskoj. Zadatak je podrazumijevao objavu fotografije s obrazloženjem ili samostalnu priču vezanu uz prethodno navedeni cilj. Ove tri priče koje su nam se jako svidjele pa smo odlučili sve tri nagraditi atraktivnim nagradama! 

  1. NAGRADA (poklon bon od 200 kuna za Supernova shopping centar) – KATARINA SKRBIN

  2. NAGRADA (poklon bon od 100 kuna za Cinestar kina) – EMA STIPANEC

  3. NAGRADA – (poklon bon od 100 kuna za Cinestar kina) – ZVONIMIR KOŠUTIĆ

 

Molimo sve pobjednike da nam se jave na mail: mobility@udrugaiks.hr

Nadamo se da ste zadovoljni osvojenim nagradama te da ćete nam se pridružiti i u budućim natječajima!

Vaš IKS tim

Udruga IKS kao Eurodeskov multiplikator sudjeluje u radu europske Eurodesk mreže koja informira mlade o mogućnostima za mobilnost, europskim programima i natječajima. Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.