Upoznajte Clarrise iz Francuske

Pozdrav, ja sam Clarisse, imam 19 godina i iz Francuske sam. Studirala sam hotelijerstvo, nakon diplome sam studirala engleski, ali nakon mjesec dana sam prestao jer mi se nije sviđalo sveučilište. Stvarno volim umjetnost, crtanje, glazbu, kuhanje, azijsku kulturu, putovanja i igranje igrica! Volim otkrivati ​​nove zemlje i učiti jezike.

Želim otkriti sebe u ovoj prilici. Ovo je moje prvo volontiranje, i jako sam sretna što ću ovo prvo iskustvo napraviti s Udrugom IKS. Stvarno želim poboljšati svoj engleski i pomagati ljudima tijekom volontiranja te bih željela naučiti više o kulturi Hrvatske. U Hrvatsku sam stigla 5. travnja 2022. sa svojom kolegicom Lucie, gdje sam upoznala ostale volontere Emily, Linu, Ophelie, Bastiena i Marceaua. Nakon ovog volontiranja želim se školovati za veterinarskog tehničara jer volim životinje. Brinem o okolišu i životinjama jer mi je to važno.

____________________________________________________________________________________________

Hello, I’m Clarisse I’m 19 years old and I’m from France. I studied in the hotel industry, After graduation, I studied English but after one month I stopped because I did not like university. I really love art, drawing, music, cooking, Asian culture, travel, and playing games! I like discovering new countries and learning languages. I want to discover myself in this opportunity.

It was my first volunteering experience but I’m very happy to do this first experience with Udruga IKS, I really want to improve my English and help people during my volunteering and I would like to learn more about the culture of Croatia.

I arrived in Croatia on the 5th of April 2022 with my partner Lucie, I met the other volunteers Emily, Lina, Ophelie, Bastien, and Marceau.

After this volunteering, I want to do veterinary assistant training because I like animals. I take care of the environment and animals because for me it’s important.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.

The contents of this article is the sole responsibility of Association IKS.

The project TAKE OFF RELOADED is funded by the French National Agency throughout the European Solidarity Corps programme.

Projekt TAKE OFF RELOADED financiran je sredstvima Francuske nacionalne agencije kroz program Europskih snaga solidarnosti.