O DRUŠTVENOM PODUZETNIŠTVU…ISPOD STAROG ORAHA

Povodom Europskog tjedna mladih Poduzetnički inkubator “EVOLUT” Udruge IKS, u suradnji s EURODESK mrežom, organizirao je susret mladih poduzetnika, društvenih poduzeća i mladih osoba koja borave u Petrinji.

Događaj je organiziran simbolično na livadi ispod starog oraha u Radićevoj 21 u Petrinji. Razgovaralo se o mladim poduzetnicima, o društvenom poduzetništvu. Kako je to izgledalo možete vidjeti na fotografijama.

 

Uz ugodan ambijent i priču podijelili smo svoja iskustva i naučili nešto jedni od drugih a kako nam se prostor svidio dogovorili smo da organiziramo još ovakvih događaja.

 

Projekt Evolucija zajednice sufinanciran je kroz Europski socijalni fond Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“ – “Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima Kninu, Belom Manastiru i općini Darda, Benkovcu, Petrinji, Vukovaru”. Projektne aktivnosti provodit će se tijekom 18 mjeseci. Vrijednost projekta je 1.224.922,45 kn.