NAŠA PRAVA NAŠA SLOBODA- DAN LJUDSKIH PRAVA

U petak, 10. prosinca, volonteri Udruge IKS proveli su neko vrijeme s našim dragim prijateljima iz kontejnerskog sela u Mošćenici. Ovaj dan je bio važan za čovječanstvo jer smo s njegovim stanovnicima proslavili Dan ljudskih prava u kontejnerskom selu.

Svrha radionice bila je informiranje i obilježavanje Dana ljudskih prava. Prije svega, Mehmet, volonter Udruge IKS održao je govor o tome kako je osnovan Dan ljudskih prava. Govorio je o tome koliko je važno braniti ljudska prava za ljude, a potom je odgovarao na pitanja sudionika.

Radionica je dobro prošla, važno je razgovarati o ovoj temi i da ljudi znaju za svoja prava, te širiti poruku da su svi ljudi jednaki na ovom svijetu.

*scroll below for the english version

“NAŠA PRAVA, NAŠA SLOBODA”

On Friday on the 10th of December, volunteers of the IKS Association spent some time with our lovely friends from the container village in Mošćenica. This day was important for humanity since we celebrated human rights day in container village with its residents.
The purpose of the workshop was to give information and celebrate Human Rights day. First of all, Mehmet, a volunteer of the IKS Association gave a speech about how human rights day was founded. He talked about how important it is to defend human rights for people and then answered questions from participants.
The workshop went well, it is important to talk about this topic and that people know about their rights, and to spread the message that all people are equal in this world.

The project Change Makers is cofinanced by the European Union under the European solidarity corps program. The content of this article is the sole responsibility of Association IKS.

Projekt Change Makers sufinanciran je sredstvima Europske unije u sklopu programa Europskih snaga solidarnosti. Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.