Dodjeljenje nagrade kroz natječaj „Pričaj dobrotu 12:19“

Natječaj Pričaj dobrotu 12:19″ pokrenut je sa željom da zajedničkim snagama zabilježimo i na jedno mjesto prikupimo sve one prekrasne priče i ljude koji su na bilo koji način pomogli u stvaranju pozitivnih promjena na području Petrinje i okolice nakon razornog potresa koji je pogodio našu lokalnu zajednicu krajem prošle godine. Pozvali smo vas da pišete o tome kako ste pomogli drugima, kako su drugi pomagali vama ili podijelite s nama neku priču koja vas se posebno dojmila. Od mnoštva dobivenih priča izabrali smo 3 koje su nas posebno dirnule te smo potaknuti svim činovima dobročinstva opisanih unutar priča odlučili njihove autore nagraditi.

NAGRADE:

  1. NAGRADA – tablet + tipkovnica – Josipa Poljak
  2. NAGRADA – ruksak, USB, majica i sunčane naočale – Šemsa Čarapar
  3. NAGRADA – USB, platnena torba, termosica i majica- Marija Kardaš

 

Ovim putem se zahvaljujemo svim građanima koji su podijelili svoje priče s nama, ali i svim ostalim volonterima na solidarnosti, hrabrosti, golemom trudu i podršci koje su iskazali kada je bilo najpotrebnije.

 

 

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.