Vrt za sve!

Danas smo povodom manifestacije “Hrvatska volontira” organizirali aktivnosti u suradnji s mašim dragim prijateljima iz Udruge slijep SMŽ te Udruge OSIT grada Siska!

Ove godine smo se odlučili raditi više aktivnosti pa se tu našlo i kuhanje različitih specijaliteta iz Alžira,Kolumbije i Engleske!

Uz kuhanje smo se uhvatili i malo kreativnog rada pa smo izrađivali betonske tegle za cvijeće kroz jednu posebnu tehniku gdje smo koristili zapravo plastične posude kao kalupe!

A da bi na nešto mogli poslagati sve naše cvijeće i biljke koje imamo izradili smo i jedan predivan stalak za cvijeće od komada drveta koje smo već imali te smo ga na taj način reciklirali!

Veselimo se daljnjim druženjima i lijepom vremenu provedenom u našem vrtu!

____________________________________________________________________________________________
Today, on the occasion of the event “Croatian Volunteers”, we organized activities in cooperation with dear friends from the Association of the Blind SMŽ and the Association OSIT of the city of Sisak!

This year we decided to do more activities, so we also found cooking different specialties from Algeria, Colombia and England!

In addition to cooking, we got a little creative work, so we made concrete flower jars through a special technique where we actually used plastic containers as molds!

And in order to be able to place all our flowers and plants that we have, we also made a beautiful flower stand from pieces of wood that we already had, so we recycled it!

We look forward to further socializing and a nice time spent in our garden!

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.