Nova volonterka u gradu-stigla nam je Diana iz Portugala!

*scroll down for Croatian version

Hello my name is Diana Veiga, I am  years old and I come from Portugal and living in Lisbon. I am currently finishing my formation of psychosocial support technique in high school.

About me, laughing is one of the best feelings and so I like to watch things that make me laugh a lot, I love playing video games and listening to music, my favorite hobby is watching movies and series.

By my interest in start my voluntary life I wanted to participate in this program, besides identifying with values and mission IKS has I also wanted to challenge myself by participate in an international program, step out my comfort zone, looking for experiences that will explore my horizons to get to know other realities, new cultures, meet and connect with new people, also establish international relations. Taking the opportunity to help other improve their lives in various ways.

Since the association has an active role in the social area I wanted to acquire more experience, believing that this project will impact my personal and professional life.

7a6b3b2d 5836 4f1e 97fe c3b254adfae0 682x1024 - Nova volonterka u gradu-stigla nam je Diana iz Portugala! d2d6033e 382b 4c01 a7a3 9d066f99723d - Nova volonterka u gradu-stigla nam je Diana iz Portugala!

 

Pozdrav, moje ime je Diana Veiga, imam godina i dolazim iz Portugala i živim u Lisabonu. Trenutno završavam formaciju tehnike psihosocijalne podrške u srednjoj školi.

Što se mene tiče, smijeh je jedan od najboljih osjećaja i zato volim gledati stvari koje me nasmiju, volim igrati video igrice i slušati glazbu, omiljeni hobi mi je gledanje filmova i serija.

Zbog svog interesa da započnem svoj volonterski život želila sam sudjelovati u ovom programu, osim poistovjećivanja s vrijednostima i misijom IKS-a, također sam želila izazvati sebe sudjelovanjem u međunarodnom programu, izaći iz svoje zone komfora, tražiti iskustva koja će istražiti moje horizonte kako bih upoznala druge stvarnosti, nove kulture, upoznao i povezao se s novim ljudima, također uspostavio međunarodne odnose. Iskoristite priliku da pomognete drugima da poboljšaju svoje živote na razne načine.

Budući da udruga ima aktivnu ulogu na društvenom planu, željela sam steći više iskustva, vjerujući da će ovaj projekt utjecati na moj osobni i profesionalni život.

Logo Horizontal Color - Nova volonterka u gradu-stigla nam je Diana iz Portugala!

Europske snage solidarnosti logo 3kdjdx - Nova volonterka u gradu-stigla nam je Diana iz Portugala!

 

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.

The contents of this article is the sole responsibility of Association IKS.

The project Eu.motionis funded by the Portugal National Agency throughout the European Solidarity Corps program.

Projekt LULU financiran je sredstvima Portugalske nacionalne agencije kroz program Europskih snaga solidarnosti.