Partnerski sastanak Info centara

U organizaciji Regionalnog Info centra Zagreb Udruge Zamisli 14. veljače održao se partnerski sastanak Info centara za mlade. Domaćin sastanka bila je Udruga Impress koja je kolege ugostila u prostorijama svoje udruge. Na sastanku su sudjelovali predstavnici Info centara iz Zagreba, Zaprešića, Zaboka, Daruvara a Udrugu IKS i Info centar za mlade Petrinja predstavljala je Sabina Stipanec.

Partnerski sastanci su ključni element dobre provedbe aktivnosti u informiranju mladih, usklađenosti i podizanja kvalitete u radu Info centara. Na partnerskom sastanku udruge su predstavile trenutačne aktivnosti i planove za budućnost, dogovorene su nove suradnje, tiskanje zajedničkih promotivnih materijala i dogovoren trening za jačanje kapaciteta Info centara.

Projekt „INFOrmiraj se“ financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a partneri u projektu su Grad Petrinja, Udruga Zamisli, PRONI centar za socijalno podučavanje i Udruga Impress.