Održana desiminacijska radionica na temu – Conflict managment

U srijedu 8. prosinca u prostoru Kluba mladih Skwhat, održana je diseminacijska radionica o conflict managementu koju je vodila naša Melita. Radionica je održana u sklopu Erasmus+ treninga pod nazivom “Youth catalyst 2.0” na kojem je Melita sudjelovala s još 27 sudionika iz cijele EU u Češkoj u razdoblju od 29.listopada-6.studenog.2021 godine. Organizator treninga je bila udruga Brno Connected , a partnerska i sending udruga je bila Udruga Amazonas iz Zagreba.
Sudionici su imali priliku naučiti ponešto o samoj teoriji konflikata, te su kroz razne grupne vježbe isprobavali razne tehnike i metode o istom. 
________________________________________________________________________________________________
A dissemination workshop on conflict management was held on Wednesday, December 8, at the  Youth Club Skwhat, led by our Melita. The workshop was held as part of the Erasmus + training called “Youth Catalyst 2.0” in which Melita participated with 27 other participants from across the EU in the Czech Republic in the period from 29.October-6.Novemeber.2021. The organizer of this training was Brno Connected and a partner organization from Croatian was Udruga Amazonas
Participants had the opportunity to learn something about the theory of conflict itself, and through various group exercises, they tried different techniques and methods about the same. 
 
 

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge IKS.

Ovaj projekt sufinanciran je sredstvima Europske unije. 

The contents of this article is the sole responsibility of Association IKS.

This project is co-funded by the Erasmus+ program of the

European Union.