Održan Sajam udžbenika

 U dvorištu Udruge IKS 27. kolovoza održan je „Sajam udžbenika“ koji je i ove godine privukao veliki broj zainteresiranih. Kako se početak školske godine bliži, a u Petrinji ove godine još nije održan ovakav događaj, inicijativa našeg volontera Bojana Juzbašića svakako je hvalevrijedna. Bojan je u svega par dana organizirao sajam, a odaziv je bio i više nego odličan.

 

 

 

Evo što je Bojan rekao o Sajmu: „Već dugo volontiram i samim time što sam učenik Srednje škole Petrinja i znam kako je ponekad teško nabaviti udžbenike, odlučio sam organizirati ovaj sajam kako bi svojim roditeljima, ali i drugim građanima Petrinje, olakšao potragu za školskim knjigama.”

 

 

Na Sajmu je sudjelovalo više od 15 prodavača koji su prodavali, i razmjenjivali udžbenike za nadolazeću školsku godine, a svatko je pronašao nešto za sebe. 

 

Veliko hvala našem volonteru Bojanu na organizaciji ovog Sajma i izniman dugogodišnji volonterski angažman!