Lutkarska predstava u OŠ Davorina Trstenjaka

27.ožujka Udruga IKS održala predstavu  o volontiranju u OŠ Davorina Trstenjaka. Učenicima prvih razreda ova predstava bila je prva aktivnost u projektu “Moja škola-zajednica sa srcem” na kojoj su sudjelovali.Učenici su nakon predstave sami probali biti lutkari te su im na kraju podijeljene majce otisnute u projektu.  Udruga IKS već drugu godinu zaredom uspješno provodi projekt s partnerskom osnovnom školom Davorina Trstenjaka u Hrvatskoj Kostajnici te se radujemo daljnjoj suradnji.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS. 
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.