KLUB MLADIH VAS ZOVE!

Od subote je ponovo otvoren klub mladih u X-centru koji će u narednih 6 mjeseci biti financiran od Ministarstva branitelja, obitelji i međugeneracijske solidarnosti. Cilj ovakvog kluba jeste stvoriti ugodno mjesto gdje će mladi provoditi svoje slobodno vrijeme, a sve u cilju sprječavanja stvaranja ovisnosti kod mladih. Naravno, sve to ne bilo moguće da nije bilo volontera udruge IKS, podrške od Grada Petrinje, Idealno bi bilo da klub mladih bude jezgra iz koje će mladi djelovati na društvenoj sceni grada pa da imamo koncerte, kazališne predstave, turnire, humanitarne akcije, radionice ili javne tribine na inicijativu mladih. Zato sve građane koji žele sudjelovati u radu kluba mladih pozivamo da se obrate voditelju kluba Mariju Vidović. Mario će sve vaše dobre ideje i konstruktivne prijedloge izložiti Upravnom odboru udruge IKS koji će se potruditi da nađe pokrovitelja za sve aktivnosti u klubu. Voditelja kluba možete kontaktirati na tel. 814-562 (od 17-22h) ili na E-mail: klub_mladih@petrinja.com
Sa sve one koji vole razgovarati u “poker očiju” neka dođu u klub mladih u Gajevoj 40a na zadnjem katu.

Do sada smo u našem radu s mladima imali izuzetno dobru suradnju s Gradom Petrinjom, državnim institucijama i stranim organizacijama kojima se ovim putem još jednom zahvaljujemo. U narednom periodu želimo ostvariti bolju suradnju s lokalnim udrugama i školama.

Što reći na kraju osim: Dođite u klub mladih, pogledajte što se dešava tamo, čak i ako više niste tako mladi!