Provedene edukacije mladih poduzetnika u Petrinji

Udruga IKS provela je edukaciju u okviru projekta “Evolucija zajednice”.

Dana 17. lipnja 2021., provedene su edukacije mladih poduzetnika iz Petrinje. Radi se o sudionicima projekta “Evolucija zajednice” koji su kroz dosadašnjih 15 mjeseci pokazali želju i strast za pokretanjem vlastitog poduzeća ili su, kroz sudjelovanje na projektnim aktivnostima, došli do razvoja svoje poslovne ideje.

Na temelju dosadašnjeg rada i prikupljenog znanja, sudionici su radili pripremu za “pitch”, a zatim su i prezentirali svoje ideje ostatku grupe. Sudionici su imali priliku steći i nova znanja o izvorima financiranja.

Sve aktivnosti provedene su kroz projekt “Evolucija Zajednice” koji je sufinanciran kroz Europski socijalni fond Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“ – “Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima Kninu, Belom Manastiru i općini Darda, Benkovcu, Petrinji, Vukovaru”. Projektne aktivnosti provodit će se tijekom 18 mjeseci. Vrijednost projekta je 1.224.922,45 kn.