Održan drugi sastanak u OŠ Ivan Goran Kovačić – Gora

Udruga IKS i partneri iz OŠ Ivan Goran Kovačić – Gora 10. travnja 2018. održali su drugi sastanak u sklopu projekta  Moja škola – zajednica sa srcem” .
Na sastanku smo dogovorili termine radionica za učenike viših razreda, radionice videoaktivizma, lutkarskih predstava za učenike nižih razreda te volonterske akcije do kraja školske godine. Radujemo se suradnji i nadamo se da ćemo uspješno  promovirati volonterstvo i vrijednosti koje volontiranje donosi i u narednoj školskoj godini.

 Moramo spomenuti još jednu važnu obavijest, učenici osnovne škole Gora su u procesu uglazbljivanja Himne volontera koju je napisao učenik Marko Marčelja, OŠ Gora.

 

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.