ples-kavez1

Održana Volonterska zabava

Sinoć je centar za mlade KAVEZ otvorio vrata volonterima udruga iz Sisačko-moslavačke županije i svim ljudima velikog srca koji su veselim druženjem obilježili Međunarodni dan volontera. Još se jednom pokazalo da su hitovi iz 80-tih genijalni za disko zabave. Obzirom da je dobar dio gostiju bio iznad 40 godina, ovo im je bila repriza davnih izlazaka u subotnje večeri. Za fenomenalnu se glazbu pobrinuo DJ Vojwa, a kasnije mu se pridružio i nešto stariji i puno iskusniji kolega Daniel sa Otvorenog radija. Na plesnom su podijumu uživali i mladi, a karaoke su bile prigoda da se pokažu glasovne sposobnosti.  Za šankom su gosti mogli dobiti kavu, čaj ili sokove, dok su ostalo piće ponijeli sami. Zahvaljujemo se petrinjskom “Gavriloviću” na darovanim narescima. Hvala Jeleni, Dubravki, Stuartu, Slavenu, Gordani i svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji ove zabave.

ples-kavez2

tanja-kolac

Posebno se zahvaljujemo mladoj volonterki Tanji koja je na zabavu donijela svoj prvi kolač. Bio je odličan!

ples-kavez3

 

DJs

DJ Vojwa i Daniel Berdais su pripremili vrhunsku glazbu

ples-kavez4