“Zelena čistka” U OŠ Ivan Goran Kovačić- Gora, OŠ Jabukovac i PŠ Nebojan

U OŠ Ivan Goran Kovačić – Gora , OŠ Jabukovac i PŠ Nebojan 20.04.2018 održana je “Zelena čistka” volonterska akcija u kojoj su sudjelovali učenici i zaposlenici OŠ I.G.Kovačić- Gora, OŠ Jabukovac i PŠ Nebojan te zaposlenici i volonteri udruge IKS.

Volonteri zajedno sa učenicima i zaposlenicima  su čistili igralište, sadili cvijeće, kosili travu, uređivali vrt i prostor oko škole. 

Volonterska akcija je održana u sklopu projekta “Moja škola-zajednica sa srcem” te je samo   jedna od mnogih  aktivnosti koja se provodi u tim  školama.

Foto galerija na stranici OŠ Ivan Goran Kovačić-Gora: Galerija

 

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS. 
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.