Zapošljavanje u IKSu

Prijave za posao u Građanskom centru Petrinja su još uvijek otvorene!

Udruga IKS traži koordinatora/icu aktivnosti u Građanskom centru Petrinja!

Kroz program javnih radova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje omogućeno je zapošljavanje jedne osobe na 6 mjeseci.
Tražimo mlade osobe s motivacijom za rad u civilnom sektoru koje se aktivno služe engleskim jezikom, a prednost pri zapošljavanju imat će osobe s volonterskim iskustvom.

Prijaviti se mogu mlade osobe u evidenciji nezaposlenih na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, i to: mladi do 29 godina prijavljene u evidenciju do 4 mjeseca, mladi do 25 godina prijavljeni u evidenciju dulje od 6 mjeseci i mladi do 29 godina prijavljeni u evidenciju dulje od 12 mjeseci.

Osobe koje spadaju u neku od navedenih kategorija mogu se prijaviti sa životopisom u Europass formatu i motivacijskim pismom na hrvatskom i engleskom jeziku na e-mail: volonteri@udrugaiks.hr najkasnije do 23. lipnja!