TJEDAN MLADIH U PETRINJI

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog doma klub mladih udruge IKS danas započinje TJEDAN MLADIH U PETRINJI. Ovim tjednom obilježavamo godinu dana od otvorenja našeg Kretivnog centra mladih, projekta koji je kratkoročno financirao Državni zavod za zaštitu obitelji, materinstva i mladeži. Kompletnu smo opremu dobili kroz drugi projekt financiran od strane američke organizacije AED. Kasnije smo dobili potporu grada, a pronašli smo još niz sponzora naših aktivnosti. Od 15.09. se naše aktivnosti ponovo financiraju iz državnih sredstava i to od strane Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti. Naravno, opet uz veliku potporu Grada Petrinje. Klub mladih je otvoren svaki dan od 17-22 sata, osim subote.
TJEDNOM MLADIH U PETRINJI obilježavamo godinu dana rada kluba i skrećemo pozornost na postojanje velikog broja mladih u gradu. Nevladine udruge, političke stranke i lokalnu vlast pozivamo da ih više uključe u svoj rad a mlade pozivamo da se više aktiviraju kako bi imali društveni politički utjecaj u gradu. Raspored aktivnosti u TJEDNU MLADIH:

Ponedjeljak, 15.11. u 17 h Otvorenje izložbe fotografija «Kroz moj objektiv», galerija Krsto Hegedušić (izložba traje do 21.11.)

Utorak, 16.11. od 19h Kreativna radionica «Izrada nakita od FIMO mase», IKSov klub mladih

Srijeda, 17.11. u 19h Predstava dramske radionice udruge IKS «Danas, sutra, prek’sutra», Hrvatski dom NAPOMENA: voditeljica dramske skupine je povrijedila nogu radi čega je ova predstava otkazana

Četvrtak, 18.11. u 19h Premijera filma «Odlično je, iz Petrinje je» u produkciji IKSove Radionice amaterskog filma , Hrvatski dom

Petak, 19.11. od 15h LAN PARTY, IKSov klub mladih

Subota, 20.11. od 19h Večer s FADE INom – filmovi u IKSovom klubu mladih

Nedjelja, 21.11. od 19h Kreativna radionica «Oslikavanje stakla», IKSov klub mladih