Socijala ljetni festival u Petrinji

Udruga IKS i grupa mladih Aktivci i ove godine organiziraju Socijala ljetni festival na Kupalištu u Petrinji.
 
 
Volonteri Aktivci su skupina mladih koji svoje slobodno vrijeme koriste za organiziranje inicijativa mladih i osmišljavaju aktivnosti za mlade. Promoviraju svoje aktivnosti i rade na osvještavanju drugih mladih ljudi o važnosti aktivnog sudjelovanja u zajednici. Program Aktivci je zanimljiv zbog svog dvostrukog karaktera, na jedan način to je volonterski  program, a u isto vrijeme strukturiran, programski rad s mladima.
 
Imate višak slobodnog vremena i ne znate kako ga iskoristiti? Pridružite se Aktivcima svakog petka u 19:30h u Turkulinovoj 9 u Petrinji!
 
Ove godine Socijala će se održati od 28. do 30. lipnja na Kupalištu u Petrinji i okupiti će velik broj mladih iz Petrinje i okolice, pa čak i strane EVS volontere iz različitih zemalja diljem Europe (Norveška, Italija, Španjolska, Makedonija, BiH, Portugal). Tijekom festivala mladi će sudjelovati u raznim sportskim, rekreativnim, edukativnim i multikulturalnim aktivnostima.