Šetnja s korisnicima Doma za starije i nemoćne osobe

U utorak 23. svibnja lokalni i EVS volonteri te zaposlenici Udruge IKS nastavili su s volonterskim aktivnostima u tjednu „Hrvatska volontira“. Tako smo ovo sunčano prijepodne proveli u šetnji s osam korisnika Doma za starije i nemoćne u Petrinji. Korisnici i volonteri su uživali na suncu, odmorili u parku, prošetali do nasipa i zabavili se u ugodnom  društvu uz brojne zanimljive priče.

 

Bila je ovo posljednja ovotjedna aktivnost u Domu za starije i nemoćne, a do kraja tjedna nastavljamo sa zabavnim aktivnostima u Domu za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja i aktivnostima za djecu i mlade u Udruzi IKS (Građanskom centru) u Turkulinovoj 9.
Pridružite nam se i zavolontirajte s nama! 

 

Projekt “Lokalni volonterski centar Petrinja” financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Republike Hrvatske. Partneri u projetku su Dom za starije i nemoćne osobe Petrinja, Dom za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja, POU Hrvatski dom Petrinja i Grad Petrinja