Sastanak u OŠ Katarina Zrinska Mečenčani

Tijekom sastanka koji je održan 23-10-2018 Udruga IKS i partneri iz OŠ Katarina Zrinska Mečenčani osvrnuli su se na aktivnosti provedene tijekom školske godine 2017/2018, analizirali postignute rezultate  te dogovorili nastavak aktivnosti u novoj školskoj godini. Dogovoreno je da će i ove godine učenici i zaposlenici sudjelovati u obilježavanju Međunarodnog dana volontera.

Planirano je napraviti novi školski program volontiranja koji će uključiti zaposlenike i učenike radom u školskom vrtu. Učitelji će poticati učenike prvih razreda na izradu kreativnih radova u raznim oblicima koji će se objediniti u knjižicu planiranu u projektu.


Također dogovoreno je da će učenici “prvačići”  sudjelovati u emisiji na radiju gdje će govoriti svoje mišljenje i doživljaje o volontiranju.
OŠ Mečenčani će se i iduće godine uključiti u manifestaciju Hrvatska volontira.