Radionice o volonterstvu u OŠ Davorina Trstenjaka Hrv.Kostajnica

21.veljače 2019 održane su dvije radionice u OŠ Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica za 5. i 6. razrede. Volonterke i zaposlenici projekta “Moja škola – zajednica sa srcem” upoznali su učenike i učenice s volontiranjem i našim poznatim Volonteriksom. Učenici su dodjelili Volonteriksu osobine poput druželjubivosti, predanosti i odgovornosti što opisuje jednog pravog volontera! Također naučili su što volontiranje nije a što je, stoga su odlučili i sami postati volonteri kada malo porastu.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Udruge IKS.