Provedene tri radionice o volonterstvu u OŠ Davorina Trstenjaka Hrv. Kostajnica

28.veljače 2019. Udruga IKS provela 3 radionice o volontiranju za učenike 6.,7., i 8. razreda.
Volonteri i zaposlenici Udruge IKS predstavili su učenicima projekt “Moja škola-zajednica sa srcem” i što je to odgoj za volontiranje, razgovarali su općenito o volontiranju potom su učenici imali priliku vidjeti kratki filmić o manifestaciji Hrvatska volontira i na kraju zadatak na kojem su dodjelili Volonteriksu osobine i karakteristike. Učenicima su na kraju radionice o volonterstvu podijeljene majice otisnute u projektu “Moja škola – zajednica sa srcem” te smo napravili zajedničke fotografije.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.