Predstavljanje grada Petrinje

 

Već četvrtu godinu za redom, Grad Petrinja je uz podršku Grada Zagreba organizirao manifestaciju „Predstavljanje Petrinje u Zagrebu“ koja je održana na glavnom zagrebačkom Trgu. Grad Petrinju su na štandovima predstavljali OPG-ovi, ustanove, udruge i KUD-ovi. Zagreb smo počastili besplatnim obrokom od domaćih kobasica.

Na jednom od štandova bila je i Udruga IKS gdje su djelatnice Udruge, Barbara Kositer i Larisa Brkić zajedno s EVS volonterima iz Njemačke, Kolumbije i Rusije predstavile lutke iz Lutkarskog studija Udruge IKS. Prolaznike smo upoznali s radom Udruge i našeg Lutkarskog studia, ponudili im korisne informacije i pobliže ih informirali o svemu što ih je zanimalo na našem štandu. Nekoliko djece i prolaznika su se kući vratili s našim lutkama.

 

Udrugu IKS su predstavljali Info centar za mlade Petrinja i Volonterski centar Petrinja.