Predstava i obilježavanje dana volontera u OŠ Sunja

Ovog petka, 1. prosinca za učenike u partnerskoj školi OŠ Sunja održana je lutkarska predstava na temu volonterstva “Budi cool – volontiraj”, a ujedno je i obilježen Međunarodni dan volontera.

Predstava je održana za učenike drugih i trećih razreda, a glavna tema predstave je volonterstvo. Učenici su povodom Međunarodnog dana volontera koji se obilježava 5. prosinca kroz razgovor nakon predstave saznali što je, a što nije volontiranje.

Osim što su saznali ove važne informacije o volonterstvu, učenici su se okušali i u “oživljavanju” naših muppet-puppet lutaka koje su izrađene u našem lutkarskom studiju i namijenjene izvođenju predstava na razne teme.

Ovaj članak dio je vidljivosti projekta Moja škola – zajednica sa srcem.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.