Poziv na završnu konferenciju projekta “Start the change”

Forum za slobodu odgoja objavljuje poziv za sudjelovanje na međunarodnoj završnoj konferenciji projekta „Pokreni promjenu  – prihvaćanje razlika kroz interkulturalno obrazovanje i volontiranje“ koja će se održati 23. studenog 2018. u Novinarskom domu, Perkovčeva 2, Zagreb. (9:00 -17:00)

Konferencija će okupiti niz stručnjaka u radu s djecom i mladima iz Italije, Slovenije, Velike Britanije i Hrvatske koji će predstaviti rezultate projekta, ali i održati niz izlaganja i radionica na temu prihvaćanja različitosti, socijalne pravde i aktivnog građanstva.

Detaljnije o programu konferencije i načinu prijave možete pronaći na mrežnoj stranici konferencije „Pokreni promjenu!“

Konferencija je namjenjena za učitelje i ostalom osoblju u obrazovnom sustavu koji žele promjene u učionicama i školama te pomoći mladim ljudima da izgrade bolje društvene i građanske komepetencije.

Participacija je besplatna za sve.

Otvoreno za prijavljivanje do  15.11 ili do postignuća maximalnog broja sudionika.