Poziv na ispunjavanje upitnika- Škola za život

GOOD Inicijativa za sustavno i kvalitetno uvođenje odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo u odgojno-obrazovne institucije (www.goo.hr) provodi upitnik kako bi dobila uvid u provedbu projekta “Škola za život” kao i uvid u pripremne aktivnosti za najavljeno uvođenje projekta “Škola za život” u cijeli odgojno-obrazovni sustav.

GOOD inicijativa će na temelju dobivenih informacija izraditi prijedloge i preporuke za daljnju provedbu projekta.

Upitnik je namijenjen svim odgojno-obrazovnim djelatnicima te roditeljima čija djeca pohađaju škole uključene u projekt.

Upitnik je anoniman. Molimo vas da u upitnik ne upisujete osobne podatke. Prikupljeni odgovori će se koristiti samo na zbirnoj razini.

 

UPITNIK: https://goo.gl/iqmjTi