OŠ I.G.K-Gora obilježila Međunarodni dan volontera u vrtićima

Osnovna škola Ivan Goran Kovačić-Gora obilježila dan volontera u vrtićima u gradu Petrinji. Najmlađem uzrastu djece mali zbor i dramsko-recitatorska skupina učenika/ca  OŠ I.G.K-Gora pripremili su veseli program  o svetom Nikoli. Himna volontera im je toliko draga da su je otpjevali više puta za svu djecu u vrtiću. Obilježavanje  Međunarodnog dana volontera je jedna od aktivnosti u projektu “Moja škola-zajednica sa srcem”  koju Udruga IKS provodi već drugu školsku godinu u OŠ Gora. 

 

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.