LJETNI MULTIMEDIJSKI KLUB ZA DJECU

Udruga IKS i ovog ljeta otvara vrata najmlađima. Tijekom ljetnog školskog raspusta (u 7. i 8. mjesecu) otvaramo Multimedijski klub za djecu, a njegov sastavni dio svakog dana su:

– KREATIVNA INFORMATIKA
– IGRAONICA I INTERNET

Ljetni multimedijski klub je posebno osmišljen razvojni program za slobodno vrijeme djece školske dobi. Osnova programa je igra obogaćena raznim kreativnim, zabavnim i edukativnim aktivnostima. Program je orijentiran k zadovoljavanju potreba djece i društva pa će sadržavati:
– poticanje kreativnosti kod djece
– nastavak školskog programa
– organiziranje slobodnog vremena djece tijekom ljetnog odmora

U multimedijski klub se može učlaniti svako dijete koje godinama odgovara predviđenoj starosnoj dobi, a to su školarci od 10 do 15 godina. Klub će raditi od 10-15 sati svakog radnog dana. Članstvo u ljetnom multimedijskom klubu je 50 kn mjesečno. Članovima su ponuđeni slijedeći programi u centru:

KREATIVNA INFORMATIKA
 digitalni video zapisi – mala škola filma ponedjeljak i petak 10-12 h
 digitalna obrada fotografija, izrada plakata utorak 10-12 h
 izrada web stranica – mala škola za Webmastere srijeda 10-12 h
 Word, Excel i PowerPoint za napredne četvrtak 10-12 h

PC IGRAONICA & FREE INTERNET ponedjeljak-petak 12-15 h

p.s.
U slučaju da ne bude dovoljan broj zainteresirane djece za neku edukaciju zamijenit ćemo ju igraonicom.