Koncert u KAVEZU – foto album

Čuli mi iz IKSada se mladi žale, kao nema zabave, nema diska… Kad smo radili onu anketu o kulturno-zabavnom životu mladih skoro svi su ponavljali isto: HOĆEMO DISKO!!

Pa hajd’… nek im bude, dogovorimo se mi iz glavnog stožera tajne (i slabo plaćene) organizacije IKS. Marijan je uzeo stvar u svoje ruke (sram ga bilo tko pomisli na ONU stvar) i povijest se desila :-), tj. nazovimo to tako prvi koncert underground scene u ovom našem malom mistu. Svirali su: Triton Band, Styx i Hram Straha iz petrinje, te Sepolcro iz V. Gorice, 4 Đ’s iz Zagreba. Tu su bila i 3 petrinjska DJ-a: Božo, Nerkho i Lyberty. Desio se dobar koncert u organizaciji mladih i ako Bog da desit ce se opet! Unatoč malim problemima koje smo dozivjeli tijekom organizacije istog – ne damo se i idemo DALJE !!!!!!!!!! 🙂
Dan nakon koncerta je na adresu udruge IKS stiglo mnoštvo pohvala i hrpa se novih bendova javila za slijedeću svirku!

Evo pogledajte neke FOTKE IZ KAVEZA i vi koji niste bili tamo – nek’ vam bude žao! 🙂

Koristimo prigodu da se zahvalimo Gradu Petrinji kad su nam onako uljudno ustupili bivši «Kavez» za jednu noć. Mi smo ga očistili i uredno vratli ključeve sutradan (ovo nek se uvede u zapisnik, da ne bi bilo kojekakvih kvarnih priča po gradu…) 😉