Izrada nakita od FIMO mase

Dakle, to cure zanima! Oblikovanje FIMO mase. Sinoć je klub mladih bio pun kao šibica. Po stolu se valjala FIMO masa u raznim bojama i polako su se od nje oblikovali cvjetići, perlice, šarene kockice, čovječuljci, naušnice, ogrlice… Mnogima je to bio prvi dodir s FIMO masom ali kako reče jedna cura: «Pa ovo je slično plastelinu, to znam raditi!» Poznato je da cure vole nakit, a kreativna cura taj nakit neće kupiti. Zamislite njezin ponos kad sama napravi ogrlicu i onda ju druge cure pitaju: «Čovječe, je ti ovo super! Gdje si kupila?» Mislim, ako niste cura pokušajte ipak shvatiti kako je cool osjećaj kad takvo što svojim rukama napraviš. Ma sama se sebi diviš! 🙂

Radionica na kojoj se oblikovala FIMO masa

Kako na prvoj radionici nije završeno mnogo započetog nakita (koji potom treba i ispeći) ista se radionica održava i u nedjelju 21.11. u 19 sati, opet u IKSovom klubu mladih. Pozivamo i ostale da nam se pridruže!
Radionicu  «Oslikavanje stakla» smo odlučili prebaciti u neki drugi termin idućih tjedana.