Hrvatska volontira u Domu za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja

U srijedu 24. i četvrtak 25. svibnja volonterske snage Volonterskog centra Petrinja posjetile su Dom za psihički bolesne odrasle osobe  gdje su prvi dan igrali bingo, a drugi dan uživali u društvenim igrama. Veliki broj korisnika Doma uključio se u ove aktivnosti te su dva jutra proveli u ugodnom druženju s našim volonterima čijem se dolasku uvijek razvesele.

Bile su ovo aktivnosti organizirane trećeg i četvrtog dana trajanja manifestacije Hrvatska volontira, a preostale aktivnosti u Petrinji su večer za mlade u petak od 20 sati i radionice za djecu u subotu od 11 do 14 sati.

 

 

 

Projekt “Lokalni volonterski centar Petrinja” financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Republike Hrvatske. Partneri u projetku su Dom za starije i nemoćne osobe Petrinja, Dom za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja, POU Hrvatski dom Petrinja i Grad Petrinja