Foto izložba u OŠ Sunja

Nakon partnerskih škola iz Gore, Gline i Kostajnice foto izložba “Dobro je činiti dobro” na temu volonterstva odselila se na mjesec dana kod partnera iz OŠ Sunja.

Izložba je tokom prosinca postavljena u središnjem prostoru školskog hodnika, a nakon što su je već razgledali u prethodnim školama red je došao i na učenike te zaposlenike OŠ Sunja i njihove goste da uživaju u fotografijama nastalim na temu volonterstva.

 

Foto izložba dio je aktivnosti u projektu Moja škola – zajednica sa srcem.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.