Drugi modul treninga za organizatore volontiranja

U ponedjeljak 20. i utorak 21. studenog održan je drugi modul treninga za organizatore volontiranja u projektu Moja škola – zajednica sa srcem.

Voditeljice treninga iz Volonterskog centra Zagreb u drugom su modulu polaznike treninga detaljnije upoznale s volonterskim programima i pravama i obvezama organizatora volontiranja.

Polaznici treninga iz partnerskih škola u projektu i organizacija civilnoga društva imali su priliku i predstaviti svoje ideje za volonterske akcije i programe voditeljicama iz VCZ-a i drugim polaznicima.

Ova vijest dio je vidljivosti projekta Moja škola – zajednica sa srcem.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.