bodljica

Bockajte s nama u BODLJICI!

Udruga IKS će i ove godine tiskati Bodljicu, naš fašnički list. Jednostavno nismo odoljeli toj prigodi da se jednom u godini našalimo na račun lokalnih i regionalnih moćnika, te svih ostalih  manje ili više “bitnih čimbenika” u zajednici.

Pozivamo vas da duhovitim prilozima sudjelujete u stvaranju nove Bodljice.  Prisjetite se raznih zgoda i nezgoda u gradu ili županiji, pa to posložite u šaljivi tekst ilisliku.  Primamo sve: kratke priče, pjesmice, izmišljene viceve, lude fotografije, fotomontaže, ilustracije… ma bilo što, samo neka je smiješno!

Što? Ništa vam ne pada na pamet??  Ma nije moguće!!!

Radove možete slati na e-mail iks@udrugaiks.hr do 7. veljače 2010 godine. Napišite koje ime/nadimak treba stajati pokraj imena autora. Starije brojeve Bodljice možete pogledati u našoj download zoni.

trojka_nakon_izbora

Čuvena trojka nakon lokalnih izbora (slika iz lanjske Bodljice)

nenadis-kartica

Šoping je pravi užitak kad imaš direktorsku karticu (slika iz lanjske Bodljice)