Mislimo globalno, djelujemo lokalno

Hrvatski Telekom je raspisao natječaj za dodjelu regionalnih donacija u kojem mogu sudjelovati organizacije i pojedinci čiji su projekti vezani za edukativne programe. Ovo je donacija za edukativne projekte i Naravno da će se udruga IKS odazvati na ovaj natječaj. Upravo pišemo projekt za nove informatičke tečajeve u kojima ćemo imati obuku za buduće webmastere (Macromedia Dremweaver, web design, web programiranje), kao i informatičke obuke za početnike, nastavak tečaja Uvod u internet, obuka u Adobe Photoshopu itd. Udruga IKS se u ovoj godini sa svojim projektnim prijedlozima već javila na dva natječaja. CARE International je prošli mjesec raspisao natječaj za male financijske potpore udrugama, a mi smo tražili financijsku pomoć za uređenje naših prostorija u X-centru. Drugi smo projektni prijedlog, vezan za rad info kluba i radionica u X-centru, poslali novom Ministarstvu obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti.