Radionice o volonterstvu u OŠ Sunja

08.i 09. travnja Udruga IKS održala radionice o volonterstvu u OŠ Sunja učenicima od 5.-8. razreda.
Učenicima su zaposlenici i volonteri Udruge IKS objasnili što je to odgoj za volontiranje i naravno upoznali ih s Volonteriks- om, maskotom volontiranja kojem su učenici i učenice imali priliku dodijeliti osobine.Tijekom radionice učenici su imali su priliku pogledati video snimljen na manifestaciji Hrvatska volontira i tako su saznali što je volonterstvo i koje aktivnosti volonteri provode.
Posebno im se svidjelo pomaganje starijim ljudima jer kažu i njihovim bakama i djedovima ponekad treba pomoć.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.