1. OŠ Petrinja obilježila Međunarodni dan volontera

5.prosinca 2018 u 1.OŠ Petrinja učenici i učenice obilježili su Međunarodni dan volontera u sklopu EU projekta “Moja škola-zajednica sa srcem” koju Udruga IKS provodi u partnerstvu sa sedam osnovnih škola na području Sisačko-moslavačke županije. Izložbom kreativnih radova na temu volonterstva učenici su pokazali da im je pojam volontiranja već poznat jer su  imali priliku sudjelovati na radionici o volonterstvu koja je dio edukatvinih aktivnosti u projektu. Nastavljamo dalje sa projektnim aktivnostima do kraja školske godine.

Projekt „Moja škola – zajednica sa srcem“ sufinanciran je od Europske unije kroz Europski socijalni fond u iznosu od 1.019.256,56 kuna (85%) te Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u iznosu od 179.868,81 kuna (15%).

Ukupna vrijednost projekta je 1.199.125,37 kuna. Nositelj projekta je Udruga IKS.
Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost udruge IKS.